2022-05-08

1. Obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza, która jest Światowym Dniem Modlitw o Powołania. Dołączmy do naszych modlitw intencję, aby nie zabrakło dobrych pasterzy na wzór Jezusa Chrystusa.

2. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

4. Nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej będzie sprawowane dzisiaj o godz. 15.00 natomiast w ciągu tygodnia po wieczornych Mszach świętych.

5. Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski będziemy obchodzili w poniedziałek, 9. maja.

6. Od poniedziałku do piątku posługę duszpasterską w naszej parafii będzie pełnił ksiądz Andrzej Szymański ze zgromadzenia misjonarzy Krwi Chrystusa.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie majowym i potrwa do godz. 19.30.

8. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

9. Spotkanie rodziców dzieci, które w zeszłym roku przystąpiły do I Komunii św. odbędzie się w przyszła niedzielę, tj. 15. maja w kościele po Mszy św. o godz. 10.30.

10. Radę Parafialną zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.

11. Uroczystości patronalne archidiecezji gdańskiej ku czci św. Wojciecha odbędą się w najbliższą niedzielę, 15. maja o godz. 12.00 na Wzgórzu Świętego Wojciecha.