2022-05-01

1. Rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Biblijny, który ma inspirować do częstszego sięgania po Pismo święte. Tematem tegorocznego Tygodnia są słowa: „Posłani z darem pokoju Jezusa zmartwychwstałego”.

2. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii świętej odbędzie się dzisiaj po sumie parafialnej.

3. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

4. Nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej będziemy sprawowali wg następującego porządku:
    • dorośli i młodzież – w niedziele i święta o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy świętej
    • dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00

5. Uroczystość NMP Królowej Polski będziemy obchodzili we wtorek, 3. maja. Msze święte będą sprawowane wg porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe w tym dniu będzie sprawowane o godz. 15.00.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w środę po nabożeństwie majowym i potrwa do godz. 19.30.

7. Okazja do spowiedzi świętej w pierwszy piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 17.20 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

8. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

9. Zapraszam na spotkanie synodalne, które odbędzie się w sobotę o godz. 11.00 w domu parafialnym.

10. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

11. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP będzie sprawowane w sobotę o godz. 17.15.

12. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

13. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 14.20.

14. Pragnę podziękować za ofiary złożone w Niedzielę Miłosierdzia na rzecz Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Zebraliśmy na ten cel 649 zł.