2021-10-10

1. Obchodzimy dzisiaj XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Po Mszach świętych będzie można wspomóc materialnie fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

2. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 14.20.

4. Suma odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej w Jastarni będzie sprawowana dzisiaj o godz. 11.30.

5. Nabożeństwo różańcowe sprawujemy w październiku wg następującego porządku:

• dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00

• dorośli i młodzież – w niedzielę o godz. 15.00 natomiast w dni powszednie po wieczornej Eucharystii

6. W czwartek, z okazji Dnia Edukacji Narodowej, nabożeństwo różańcowe będzie sprawowane w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w piątek po nabożeństwie różańcowym i potrwa do godz. 19.30.

8. Pragnę serdecznie podziękować Parafialnemu Zespołowi Caritas za pomoc w przyjęciu uczestników Półmaratonu o Memoriał Jana Pawła II.