2021-09-19

1. Spotkanie rodziców dzieci klas trzecich, w związku z przygotowaniem do I Komunii świętej, odbędzie się dzisiaj po Mszy świętej o godz. 10.30.

2. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

3. Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty będziemy obchodzili we wtorek.

4. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z błogosławieństwem relikwiami będzie sprawowane w środę po Mszy świętej.

5. Wspomnienie św. Pio z Pietralciny będziemy obchodzili w czwartek. Po Mszy św. będzie można przyjąć błogosławieństwo indywidualne relikwiami świętego kapucyna.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez APDC, odbędzie się w piątek od godz. 19.00 do godz. 20.15.

7. Msza św. za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

8. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.

9. Od 1 października br. w budynku Informacji Turystycznej w Kuźnicy rozpoczyna swoją działalność świetlica profilaktyczno – opiekuńcza. Będzie czynna w godzinach od 15.00 do 19.00. (Między innymi będzie pomoc w odrabianiu lekcji.)