2021-09-12

1. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

2. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

3. Od poniedziałku do piątku posługę duszpasterską w naszej parafii będzie pełnił ks. Mariusz Szykuła, misjonarz Krwi Chrystusa ze Swarzewa.

4. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego będziemy obchodzili we wtorek.

5. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się we wtorek, 14. września od godziny 7.45 do godz. 17.00. Bardzo proszę o zapoznanie się z programem (na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii) i włączenie się poszczególnych wspólnot w tę adorację.

6. Święto św. Stanisława Kostki będziemy obchodzili w sobotę.

7. Spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich, w związku z przygotowaniem do I Komunii świętej, odbędzie się w przyszłą niedzielę tj. 19 września po Mszy św. o godz. 10.30.

8. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

9. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w pielgrzymce rowerowej i autokarowej do Piaśnicy dla uczczenia pamięci naszego pierwszego proboszcza i wszystkich zamordowanych w tym miejscu.

10. Pragnę serdecznie podziękować za wsparcie materialne w ramach „Dnia Solidarności z Afgańczykami”.