2021-09-05

1. Zgodnie z wezwaniem papieża Franciszka dzisiejsza niedziela jest „Dniem Solidarności z Afgańczykami”. Pamiętajmy o modlitwie i wsparciu materialnym potrzebujących. Po Mszach świętych będą zbierane ofiary na wsparcie działań Caritas na rzecz uchodźców w Polsce i za granicą.

2. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych odbędzie się dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 10.30.

3. IV Pielgrzymka Rowerowa do Piaśnicy wyruszy dzisiaj spod naszego kościoła o godz. 12.30 natomiast osoby jadące autokarem wyruszą o godz. 16.00 z przystanku szkolnego przy ul. Ks. Szynalewskiego.

4. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

5. Suma odpustowa w Sanktuarium Maryjnym Królowej Polskiego Morza w Swarzewie pod przewodnictwem Ks. Abpa Tadeusza Wojdy, Metropolity Gdańskiego będzie sprawowana dzisiaj o godz. 10.00.

6. W środę, 8. września będziemy obchodzili święto Narodzenia NMP.

7. Półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po wieczornej Mszy świętej.

8. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

9. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

10. Pragnę poinformować, że dokonana została renowacja kielicha mszalnego.