2021-08-22

1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii oraz osoby, które przyjechały do pracy. Zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty i życzę wszystkim dobrego pobytu.

2. Ksiądz Arcybiskup Edmund pełni posługę w konfesjonale codziennie od godziny 19.00, a sprawuje Eucharystię i głosi Słowo Boże o godz. 19.30.

3. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza kalendarz naszej parafii na przyszły rok oraz książki i pamiątki. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc charytatywną.

4. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią:

• do św. Jana Pawła II - w poniedziałek

• do św. Antoniego - we wtorek

• Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy - w środę

5. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej będziemy obchodzili w czwartek, 26. sierpnia. Msze św. o godz.: 7.00 i 19.30.

6. Adoracja Najświętszego Sakramentu odbędzie się w piątek po wieczornej Eucharystii. Pierwsze 30 minut adoracji będzie w ciszy, a następnie do godz. 21.45 adoracja będzie prowadzona przez APDC.

7. Msza św. za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 22.00.

8. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na uczelnie katolickie.

9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Teresa Budzisz, l.88.