Ogłoszenia

2021-08-08

 1. Witam serdecznie wszystkich Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Zapraszam do włączenie się w życie duchowe naszej wspólnoty i życzę dobrego wypoczynku.

 2. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.

 3. Parafialny Zespół Caritas rozprowadza kalendarz naszej parafii na przyszły rok oraz książki i pamiątki. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc charytatywną.

 4. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

 5. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią.

 6. Ksiądz Arcybiskup Edmund pełni posługę w konfesjonale codziennie od godz. 19.00, a sprawuje Eucharystię i głosi Słowo Boże o godz. 19.30.

 7. Półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy świętej.

 8. Sobotnia wieczorna Msza święta będzie sprawowana z wigilii uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

 9. Uroczystość Wniebowzięcia NMP będziemy obchodzili w przyszłą niedzielę. Po Mszach świętych odbędzie się błogosławieństwo ziół i kwiatów.

 10. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.

 11. Organizujemy IV pielgrzymkę rowerową do Piaśnicy dla uczczenia pamięci naszego pierwszego proboszcza – księdza Ksawerego Szynalewskiego oraz wszystkich zamordowanych w tym miejscu. Pielgrzymka odbędzie się w niedzielę, 5. września. Osoby jadące rowerami wyruszą spod kościoła o godz. 12.30 natomiast jadące autokarem o godz. 16.00. Zgłoszenia przyjmujemy w biurze parafialnym lub w zakrystii po Mszy świętej.

 12. Pragnę serdecznie podziękować pani Kamie Kuik za przeprowadzenie pięciodniowych warsztatów artystycznych dla dzieci, które odbyły się w minionym tygodniu. (Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć na stronie internetowej naszej parafii: www.parafiakuznica.pl)

 13. Wyrażam wdzięczność za ofiary złożone na pomoc poszkodowanym w powodziach i nawałnicach. Zebraliśmy na ten cel 1134 zł.