2021-06-13

1. Nasza wspólnota parafialna obchodzi dzisiaj odpust ku czci św. Antoniego Padewskiego. Uroczystej sumie odpustowej o godz. 13.00 będzie przewodniczył ks. Andrzej Szymański ze zgromadzenia Misjonarzy Krwi Chrystusa. Serdecznie zapraszam do udziału w naszym święcie.

2. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

3. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. W najbliższym czasie planujemy zainstalowanie nowej automatyki dzwonów, a także przeprowadzenie gruntownej konserwacji polegającej między innymi na wymianie uchwytów mocujących, wymianie łożysk, a także serc we wszystkich dzwonach. Serdecznie dziękuję za każde wsparcie.

4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa sprawujemy po Mszach świętych, a w niedzielę po Eucharystii o godz. 10.30.

5. Półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy świętej.

6. W najbliższą niedzielę będziemy gościli przedstawiciela Gdańskiego Seminarium Duchownego. Taca zebrana w tym dniu będzie przeznaczona na utrzymanie i potrzeby Gdańskiego Seminarium Duchownego.

7. III zapowiedź przedślubna: Władysław Konkol, zam. w Jastarni oraz Paulina Konkol, zam. w Kuźnicy.

8. W minionym tygodniu zmarł śp. Zbigniew Głowienka, l.70.