2021-06-06

1. Nabożeństwo czerwcowe oraz procesja eucharystyczna wokół kościoła odbędzie się dzisiaj po Mszy świętej o godz. 10.30. Bardzo proszę o włączenie się w oprawę liturgiczną procesji.

2. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

3. Procesja eucharystyczna wokół kościoła w oktawie Bożego Ciała będzie się odbywała po Mszach świętych wieczornych do czwartku włącznie.

4. Od poniedziałku do piątku posługę duszpasterską w naszej parafii będzie pełnił ksiądz Mariusz Szykuła CPPS.

5. W piątek będziemy obchodzili uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

6. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa sprawujemy po Mszach świętych, a w niedzielę po Eucharystii o godz. 10.30.

7. Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza odbędzie się w sobotę o godz. 11.00 w kościele.

8. Dodatkowa okazja do spowiedzi świętej przed odpustem parafialnym będzie w sobotę od godz. 17.00 do godz. 18.00.

9. Serdecznie zapraszam do udziału w sumie odpustowej ku czci naszego patrona św. Antoniego Padewskiego, która będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o godz. 13.00. Po sumie odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła.

10. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

11. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Pod koniec czerwca planujemy zainstalowanie nowej automatyki dzwonów, a także przeprowadzenie gruntownej konserwacji wszystkich dzwonów polegającej między innymi na wymianie uchwytów mocujących, wymianie łożysk, a także nowych serc we wszystkich dzwonach.

12. II zapowiedź przedślubna: Władysław Konkol, zam. w Jastarni oraz Paulina Konkol, zam. w Kuźnicy.

13. Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w oprawę procesji eucharystycznej z okazji Bożego Ciała, a szczególnie osobom zaangażowanym w przygotowanie czterech ołtarzy.

14. Pielgrzymka Rybacka do Pucka odbędzie się w tym roku 26 czerwca.