2021-05-23

1. Uroczystość I Komunii świętej będziemy obchodzili dzisiaj podczas Mszy świętej o godz. 10.30.

2. Poświęcenie nowej Figury Matki Bożej z Lourdes odbędzie się dzisiaj na zewnątrz kościoła przy grocie, a następnie w tym miejscu będzie sprawowane nabożeństwo majowe.

3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych, które sprawujemy w następującym porządku: dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00, a w pozostałe dni o godz. 18.30; dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00.

4. Święto NMP Matki Kościoła będziemy obchodzili w poniedziałek.

5. Z okazji Dnia Matki środowe nabożeństwo majowe będzie sprawowane w intencji wszystkich mam.

6. Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana będziemy obchodzili w czwartek.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC odbędzie się w piątek od godz. 19.00 do godz. 20.15.

8. Msza św. za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

9. Spowiedź święta z okazji rocznicy I Komunii świętej odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.

10. Msza święta dziękczynna w rocznicę I Komunii św. będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o godz. 10.30.

11. Pragnę serdecznie podziękować rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar dla kościoła w postaci figury Matki Bożej oraz świec do ołtarza Najświętszego Serca Pana Jezusa.