Ogłoszenia

2021-05-16

  1. Nabożeństwo majowe będzie sprawowane dzisiaj o godz. 15.00.

  2. Parafialny Zespół Caritas zapraszam na spotkanie dzisiaj o godz. 17.00.

  3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych, które sprawujemy w następującym porządku: dorośli i młodzież – niedziela o godz. 15.00, a w pozostałe dni o godz. 18.30; dzieci – poniedziałek, środa, piątek o godz. 17.00.

  4. Nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego będzie trwała do soboty.

  5. Próby przed uroczystością I Komunii św. odbędą się w kościele we wtorek i w czwartek o godz. 16.00.

  6. Nabożeństwo z odnowieniem przyrzeczeń chrztu św. oraz spowiedź św. przed I Komunią św. odbędą się w sobotę o godz. 10.00.

  7. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II będziemy sprawowali w sobotę w łączności z nabożeństwem majowym.

  8. Uroczystość I Komunii św. trojga dzieci z naszej parafii będziemy obchodzili w przyszłą niedzielę o godz. 10.30. W związku z tym bardzo proszę, aby w uroczystości uczestniczyły przede wszystkim rodziny dzieci pierwszokomunijnych, a pozostałe osoby zapraszam na Msze święte o godz. 7.30 i 13.00.

  9. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.

  10. W imieniu naszej wspólnoty parafialnej pragnę podziękować panu organiście Marianowi Rotta, który podjął decyzję o zakończeniu pracy, za długoletnią posługę na rzecz parafii i życzyć Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Antoniego oraz wielu łask i dużo zdrowia.