2021-03-21

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane dzisiaj o godz. 15.00

2. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbywa się po dzisiejszych Mszach świętych. Bardzo dziękuję za każde wsparcie.

3. Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II będzie sprawowane w poniedziałek, 22.marca, po Mszy świętej o godz. 7.00.

4. Półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy świętej.

5. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego oraz Dzień Świętości Życia będziemy obchodzili w czwartek tj.25 marca. Podczas Mszy św. o godz. 7.00 będzie możliwość podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.

6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będziemy sprawowali w piątek: dzieci – godz. 16.00; dorośli i młodzież – godz. 17.30.

7. Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez APDC, rozpocznie się w piątek o godz. 19.00 i potrwa do godz. 20.15.

8. Msza św. za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

9. Przyszła niedziela, 28 marca, będzie już Niedzielą Męki Pańskiej – Niedzielą Palmową. Pamiętajmy o przyniesieniu palm.

10. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

11. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.