Ogłoszenia

2021-02-14

  1. Od dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

  2. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Bardzo dziękuję za każde wsparcie.

  3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

  4. Zakończenie Tygodnia Małżeństwa odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00 w małej sali gimnastycznej szkoły w Jastarni. W programie spektakl teatru Grot „Boski Elwiro”, a następnie wręczenie nagród laureatom.

  5. W Środę Popielcową Msze święte z posypaniem głów popiołem będą sprawowane o godz. 7.00 i o godz. 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

  6. Półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy świętej o godz. 17.00

  7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek: dzieci – godz. 16.00; dorośli i młodzież – godz. 17.30.

  8. Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy w naszej wspólnocie parafialnej w przyszłą niedzielę na wszystkich Mszach świętych. Rekolekcje potrwają do środy, 24.lutego. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Przemysław Krawiec ze zgromadzenia Księży Pallotynów. Program rekolekcji został podany na tablicy ogłoszeń oraz na internetowej stronie naszej parafii. Serdecznie zachęcam i zapraszam wszystkich do udziału w rekolekcjach.

  9. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.

  10. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będą sprawowane w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.