Ogłoszenia

 1. W związku z rozpoczynającym się Tygodniem Małżeństwa wszyscy małżonkowie podczas dzisiejszych Mszy świętych będą mieli okazję odnowić przyrzeczenia małżeńskie i otrzymać indywidualne błogosławieństwo oraz pamiątkowy obrazek.

 2. Organizatorzy Tygodnia Małżeństwa informują, że ze względu na utrzymanie do 12 lutego niektórych ograniczeń norm społecznego kontaktu, pokaz filmu „Nieplanowane” odbędzie się dzisiaj o godz. 18.00 w kościele w Jastarni. Natomiast spektakl teatru Grot „Boski Elwiro” zostaje przełożony z poniedziałku 8.lutego na niedzielę 14. lutego, godz. 18.00 w małej sali gimnastycznej szkoły w Jastarni.

 3. Zachęcam do zapoznania się z programem oraz do wzięcia udziału w Tygodniu Małżeństwa.

 4. Pobłogosławienie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj na Mszy św. o godz. 13.00. Natomiast po Eucharystii odbędzie się katecheza dla dzieci i ich rodziców.

 5. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

 6. Adoracja Najświętszego Sakramentu, wystawionego w bursztynowej monstrancji wykonanej przez gdańskiego artystę Mariusza Drapikowskiego, odbędzie się w środę po Mszy św. o godz. 17.00 i potrwa do godz. 19.00.

 7. Wspomnienie NMP z Lourdes, które jest równocześnie Światowym Dniem Chorego, będziemy obchodzili w czwartek. W związku z panującą pandemią sakrament namaszczenia chorych nie będzie udzielany podczas Mszy świętej o godz. 7.00.

 8. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

 9. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

 10. Pragnę serdecznie podziękować za materialne wsparcie poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji oraz za wsparcie zakonów klauzurowych.

 11. Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w zmianę świątecznej dekoracji naszego kościoła.