Ogłoszenia

 1. Zbiórka na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji odbywa się po dzisiejszych Mszach świętych.

 2. Święto Ofiarowania Pańskiego, które jest również Dniem Życia Konsekrowanego będziemy obchodzili we wtorek, 2. lutego. Podczas Mszy świętej o godz. 7.00 zostaną pobłogosławione świece. Po Eucharystii odbędzie się zbiórka na pomoc zakonom klauzurowym.

 3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy świętej o godz. 17.00 i potrwa 30 minut.

 4. Okazja do spowiedzi świętej w I piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 16.00 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC).

 5. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

 6. Katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę, 6. lutego o godz. 10.00 w kościele.

 7. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

 8. Pobłogosławienie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 13.00. A po Eucharystii odbędzie się katecheza dla dzieci i ich rodziców.

 9. W przyszłą niedzielę rozpocznie się Tydzień Małżeństwa pod hasłem: „Małżeństwo szczepionką na trudne czasy”. Na wszystkich Mszach świętych małżonkowie będą mogli odnowić przyrzeczenia małżeńskie oraz otrzymać indywidualne błogosławieństwo. Zachęcam do zapoznania się z bogatym programem oraz do wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu. Program został podany na tablicy ogłoszeń, a także na stronie internetowej naszej parafii.

 10. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

 11. Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w zmianę świątecznej dekoracji naszego kościoła.