1.  Obchodzimy dzisiaj XXIV Dzień Judaizmu w Kościele katolickim.

2.  Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbywa się po dzisiejszych Mszach świętych. Bardzo dziękuję za każde wsparcie.

3.  Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan rozpocznie się w poniedziałek, tj. 18 stycznia.

4.  Serdecznie zapraszam na Mszę świętą sprawowaną w ramach kolędy w poniedziałek o godz. 17.00. Jutrzejsza Eucharystia będzie sprawowana w intencji mieszkańców Placu Rybaków oraz ul. Helskiej: 50, 52, 54.

5.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy św. o godz. 17.00 i potrwa 30 minut.

6.  Dzień Babci będziemy obchodzili w czwartek natomiast Dzień Dziadka w piątek. Pamiętajmy o modlitwie w ich intencji.

7.  Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z uczczeniem relikwii będzie sprawowane w piątek po Mszy świętej o godz. 7.00.

8.  Adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez APDC, rozpocznie się w piątek o godz. 19.00 i potrwa do godz. 20.15.

9.  Msza św. za dusze w czyśćcu będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

10.  Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na inwestycje i remonty w naszej parafii.

11.  Gościa Niedzielnego oraz List do Pani będzie można nabyć przy wyjściu z kościoła.

12.  Przychodnia Lekarska w Jastarni zachęca do zgłaszania się osób, które ukończyły 80 lat w celu szczepienia przeciwko COVID – 19.