1. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 13.00.

2. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.

3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w środę po Mszy św. i potrwa 30 minut.

5. Serdecznie zapraszam na Msze święte w intencji mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii sprawowane w ramach kolędy.
    Plan tych Eucharystii sprawowanych o godz. 17.00 został podany na tablicy ogłoszeń, a także na internetowej stronie naszej parafii. >>> tutaj

6. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.

7. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na tacę w uroczystość Objawienia Pańskiego, które zostały przeznaczone na fundusz misyjny.

8. W minionym tygodniu zmarła śp. Lucyna Malińska, l.49.