1. Spotkanie Róż Kobiet oraz Róż Panien odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.

2. Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną w tradycji Trzech Króli, będziemy obchodzili w środę, 6.stycznia.
    Msze święte będą sprawowane o godz.: 7.30, 10.30, 13.00. Pobłogosławione będą kadzidło i kreda.
    W tym dniu będziemy mogli wspomóc materialnie misjonarzy.

3. Spotkanie opłatkowe dla seniorów oraz grup duszpasterskich w związku z pandemią w tym roku się nie odbędzie.

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w piątek po wieczornej Mszy świętej i potrwa 30 minut.

5. Serdecznie zapraszam na Msze święte w intencji mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii sprawowane w ramach kolędy.
    Plan tych Eucharystii sprawowanych o godz. 17.00 został podany na tablicy ogłoszeń, a także na internetowej stronie naszej parafii. >>> tutaj

6. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 13.00.

7. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

8. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.

9. Serdecznie dziękuję za wszystkie ofiary złożone w minionym tygodniu.