1. Witam serdecznie Gości przebywających i wypoczywających na terenie naszej parafii. Życzę dobrego wypoczynku i zapraszam do włączenia się w życie duchowe naszej wspólnoty parafialnej.
  2. Dzisiejsza taca będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.
  3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 1500.
  4. Msze św. w okresie wakacyjnym sprawujemy wg następującego porządku: niedziela – godz. 730, 900, 1030, 1930 natomiast w dni powszednie – godz. 700 i 1930.
  5. Nabożeństwa sprawujemy w łączności z wieczorną Eucharystią.
  6. Uroczystość Wniebowzięcia NMP będziemy obchodzili w najbliższy czwartek. Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego. W tym dniu będziemy błogosławili zboża, zioła oraz owoce jako wyraz wdzięczności za dary ziemi.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy rozpocznie się w piątek po wieczornej Eucharystii i potrwa do godz. 2100.
  8. Spotkanie Róż Panien odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 1500.
  9. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na uczelnie katolickie.
  10. PZC prowadzi sprzedaż pamiątek związanych z naszą parafią, a także przedmiotów wykonanych przez siostry karmelitanki bose z Suchej Huty. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na pomoc potrzebującym, a także na budowę klasztoru.
  11. II zapowiedź przedślubna: Mateusz Wyborski, zam. w Gdyni oraz Lucyna Biczyńska, zam. w Kuźnicy.
  12. II pielgrzymka rowerowa z Kuźnicy do Piaśnicy poświęcona pamięci ks. Ksawerego Szynalewskiego, zamordowanego w 1939 r. w Lasach Piaśnickich przez hitlerowców, odbędzie się 7 września (sobota). Zgłoszenia przyjmujemy w biurze parafialnym lub w zakrystii po Mszy św. Istnieje możliwość powrotu autokarem wraz z przewiezieniem roweru w cenie 10 zł.