1. Obchodzimy dzisiaj Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach świętych będzie można złożyć ofiarę na pomoc naszym siostrom i braciom w wierze.
  2. Z okazji wspomnienia św. Mikołaja po dzisiejszych Mszach świętych zapraszamy dzieci oraz młodzież po odbiór paczek.
  3. Poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 13.00. Natomiast katecheza dla tych dzieci oraz ich rodziców będzie miała miejsce zaraz po tej Eucharystii.
  4. Parafialny Zespół Caritas po dzisiejszych Mszach świętych będzie rozprowadzał opłatki wigilijne oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na pomoc ubogim.
  5. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.
  6. Zapraszam serdecznie do udziału w roratach, które sprawujemy wg następującego porządku: o godz. 17.00 w poniedziałek, środę i piątek natomiast o godz. 7.00 we wtorek, czwartek i sobotę.
  7. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP będziemy obchodzili we wtorek. Msze święte będą sprawowane w tym dniu o godz. 7.00 i 12.00. Podczas Eucharystii o godz. 12.00 będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.
  8. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na remonty i inwestycje w naszej parafii.
  9. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.