1. Rozpoczynamy Adwent, który jest czasem przygotowania do świąt Bożego Narodzenia, a także do powtórnego przyjścia Zbawiciela na końcu czasów.

2. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom można nabyć po dzisiejszych Mszach świętych.

3. Zapraszam serdecznie do udziału w roratach, które będą sprawowane wg następującego porządku: o godz. 17.00 w poniedziałek, środę i piątek natomiast o godz. 7.00 we wtorek, czwartek i sobotę.

4. Okazja do spowiedzi świętej w I piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 16.00 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)

5. Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.

6. Nabożeństwo przy kaplicy św. Barbary odbędzie się w piątek o godz. 11.30.

7. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi będzie sprawowane w sobotę o godz. 6.30.

8. Spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w kościele.

9. Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.

10. Parafialny Zespół Caritas zaprasza w przyszłą niedzielę po Mszach świętych wszystkie dzieci oraz młodzież po paczki od św. Mikołaja.

11. Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie będziemy obchodzili za tydzień. Po Mszach świętych będzie można złożyć ofiarę na pomoc naszym siostrom i braciom w wierze.

12. Opłatki wigilijne zostaną pobłogosławione w najbliższą niedzielę. Parafialny Zespół Caritas będzie je rozprowadzał po Mszach świętych. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na pomoc ubogim.

13. Poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. odbędzie się w najbliższą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 13.00.

14. Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.

15. Zachęcam do włączenia się w akcję Caritas pomocy ubogim „Tytka charytatywna”. Torby wypełnione żywnością lub środkami czystości będzie można przynosić do kościoła do 13 grudnia.