1. Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, którą obchodzimy dzisiaj kończy rok kościelny. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent.

2. Tutki charytatywne, dzięki którym Parafialny Zespół Caritas będzie mógł w święta Bożego Narodzenia udzielić pomocy potrzebującym, można odbierać od dzisiaj po Mszach świętych. Wypełnione tutki będzie można przynosić do zakrystii lub biura parafialnego do 13 grudnia.

3. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC rozpocznie się w piątek o godz. 19.00 i potrwa do godz. 20.15.

4. Msza św. w intencji dusz czyśćcowych będzie sprawowana w piątek o godz. 20.30.

5. Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będzie można nabyć w przyszłą niedzielę po Mszach świętych. (Mała świeca – 6 zł., duża – 16 zł.)

6. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.