1. Obchodzimy XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Przywrócić nadzieję”. W tym roku szczególną troską chcemy otoczyć wiernych w Republice Środkowoafrykańskiej.
  2. Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich rodziców odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30.
  3. Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.
  4. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na remonty i inwestycje w naszej parafii. Serdecznie dziękuję za każdą pomoc.
  5. W Narodowe Święto Niepodległości, które przypada w środę, Msza święta w intencji Ojczyzny będzie sprawowana o godz. 17.00.
  6. W związku z ograniczeniem liczby wiernych w kościołach, od przyszłej niedzieli tj. 15 listopada do odwołania, będzie sprawowana dodatkowa Msza św. o godz. 13.00. Bardzo proszę, abyśmy biorąc udział w Eucharystii zachowywali odpowiedni dystans oraz zakrywali usta i nos.
  7. Spotkanie Róż Panien odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  8. Zbiórka na ogrzewanie naszego kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszach świętych.
  9. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę skarpet dla osób bezdomnych organizowaną przez Caritas Archidiecezji Gdańskiej. Przekazaliśmy 185 par nowych skarpet, które osoby bezdomne otrzymają w ramach Światowego Dnia Ubogich.