2020 10 31 Prosba oplaty cmentarz 600pxCmentarz w Kuźnicy od 2015 roku jest formalnie w zarządzie parafii.

W związku z tym parafia pw. św. Antoniego Padewskiego ponosi wszystkie koszty utrzymania cmentarza min. za wywóz śmieci oraz zużycia wody.

Pragnę przypomnieć wszystkim, którzy mają groby bliskich na cmentarzu parafialnym w Kuźnicy o obowiązku uregulowania zaległych opłat na utrzymanie cmentarza.
Opłaty są wnoszone od roku 2018 tj. od momentu opracowania ewidencji całego cmentarza (www.kuznica.geocmentarz.pl).

Opłata roczna za prolongatę grobu wynosi 40 zł., natomiast za grób dziecka - 20 zł.
Opłaty można wnosić na dowolny okres w biurze parafialnym w Kuźnicy przy ul. Ks. K. Szynalewskiego 9 lub w zakrystii po Mszy św.

(-) ks. Dariusz Cieniewicz