Ogłoszenia

 1.  Msze św. w dzisiejszą uroczystość Wszystkich Świętych będą sprawowane o godz.: 7.30, 10.30, 14.00.
 2.  W związku z zagrożeniem epidemicznym nie odbędzie się dzisiejsza procesja z kościoła na cmentarz oraz nie będzie modlitwy na cmentarzu, który pozostanie zamknięty do poniedziałku 2.listopada. 
 3.  Pragnę przypomnieć, że decyzją Stolicy Apostolskiej odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących będziemy mogli uzyskać w tym roku przez cały listopad.
 4.  Spotkanie Róż Kobiet odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00.
 5.  Msza święta wspólna za zmarłych będzie sprawowana we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, tj. 2.listopada o godz. 17.00. Intencje można zgłaszać w zakrystii lub w biurze parafialnym.
 6.  Pragnę przypomnieć wszystkim, którzy mają groby bliskich na cmentarzu parafialnym w Kuźnicy o obowiązku uregulowania zaległych opłat na utrzymanie cmentarza.
 7.  Zachęcam do pamięci modlitewnej za zmarłych w formie „wypominków”. Kartki wyłożone są przy wyjściu z kościoła.
 8.  Okazja do spowiedzi świętej w pierwszy piątek miesiąca od godz. 6.30 oraz od godz. 16.00 (W tym czasie będzie trwała adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez APDC.)
 9.  Osoby chore odwiedzę z posługą sakramentalną w piątek przed południem.
 10.  Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca będzie sprawowane w najbliższą sobotę po porannej Mszy świętej.
 11.  Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w kościele w sobotę o godz. 10.00.
 12.  Spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio odbędzie się w sobotę o godz. 15.00.
 13.  Katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.
 14.  Spotkanie Róż Mężczyzn odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
 15.  Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na remonty i inwestycje w naszej parafii. (W minionym tygodniu w domu parafialnym zostały zamontowane nowe drzwi oraz sześć okien.)
 16.  Zachęcam do włączenia się w akcję Caritas Archidiecezji Gdańskiej dotyczącą zbiórki skarpet dla osób bezdomnych. Nowe skarpety będzie można przynosić do środy (4.listopada) do zakrystii lub biura parafialnego.
 17.  Zachęcam do włączenia się w inicjatywę „Różaniec do granic nieba”, która jest wezwaniem do modlitwy różańcowej w dniach od 1. do 8. listopada. o pojednanie, przebaczenie i uzdrowienie ran związanych z utratą dziecka nienarodzonego. Szczegóły na stronie www.rozaniecdogranic.pl