1. Msze święte w niedzielę sprawujemy o godz.: 7.30,10.30,13.00,18.00.
  2. Dzisiejsza suma parafialna o godz. 10.30 będzie transmitowana na YouTube.
  3. Nabożeństwo majowe sprawujemy po wieczornych Mszach świętych.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy odbędzie się w piątek od godz. 19.00 do godz. 20.00.
  5. W sobotę 16.maja w Archikatedrze Oliwskiej pięciu diakonów z naszej diecezji przyjmie święcenia kapłańskie. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
  6. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym będziemy obchodzili: środa – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej; czwartek – święto św. Macieja, apostoła; sobota – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika.
  7. Okazja do spowiedzi św. 30 minut przed każdą Mszą św. W razie potrzeby można również umówić się poza wyznaczonym czasem, aby skorzystać z sakramentu pojednania. Pamiętajmy o obowiązku spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.
  8. Taca z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na inwestycje i remonty w naszej parafii.
    Pomimo trudnej sytuacji związanej z epidemią planujemy w czerwcu br. wykonać konieczny remont całego dachu kościoła.
    Wyrażam wdzięczność za każdą pomoc, również przez wpłaty na nasze konto parafialne (numer na internetowej stronie parafii).
    Nr rachunku bankowego
    Bank spółdzielczy w Pucku