1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynającą Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Zakonnego.
  2. Dzisiejsza suma parafialna o godz. 10.30 będzie transmitowana na YouTube ».
  3. Wszystkie Msze św. w maju, od poniedziałku do soboty, będą sprawowane o godz. 18.00. Natomiast w niedzielę o godz.: 7.30; 10.30; 13.00 i 18.00.
  4. Do odwołania obowiązuje dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii. W miarę możliwości zachęcam do udziału w Mszy świętej w naszym kościele parafialnym. Pragnę przypomnieć, że równocześnie może w niej uczestniczyć 27 osób, z których 3 będą mogły przebywać na chórze.
  5. Spotkanie z rodzicami dzieci, które będą obchodziły rocznicę Pierwszej Komunii świętej, odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00 w kościele.
  6. Nabożeństwa majowe sprawujemy po wieczornych Mszach świętych.
  7. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy następujące święta: świętych Apostołów Filipa i Jakuba – środa; św. Stanisława, biskupa i męczennika – piątek.
  8. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastarni organizuje dowóz obiadów osobom, które znalazły się w potrzebie. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 58/675 19 69.
  9. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na remonty i inwestycje w naszej parafii.
  10. Zakończyła się renowacja figury św. Barbary, która ponownie została umieszczona w kapliczce przy ulicy Morskiej. Pragnę serdecznie podziękować panu Marcinowi Rotta za pomoc w odnowieniu tej rzeźby.
  11. Wyrażam wdzięczność za modlitwę oraz za wsparcie materialne na utrzymanie naszej parafii przez wpłaty na konto parafialne.