1. Msza św. rezurekcyjna w intencji naszej wspólnoty parafialnej będzie sprawowana o godz. 6.00 (bez procesji rezurekcyjnej). Natomiast pozostałe Msze św. będą sprawowane o godz.: 10.30, 13.00, 18.00.
  2. Pragnę przypomnieć, że liczba uczestników Mszy świętej nadal nie może przekraczać 5 osób. Pierwszeństwo mają osoby związane z zamówioną intencją. Wejście do kościoła na Mszę świętą odbywa się przez zakrystię.
    Osoby, które chciałyby przyjąć Komunię św., ale ze względu na ograniczenia nie mogą uczestniczyć we Mszy św., będą mogły to uczynić przed Eucharystią albo po jej zakończeniu.
  3. Zachęcam do modlitwy indywidualnej w naszym kościele, który w ciągu dnia jest otwarty oraz do modlitwy w domu.
  4. Trwa nowenna przed Niedzielą Miłosierdzia Bożego.
  5. W Poniedziałek Wielkanocny Msze święte będą sprawowane o godz.: 7.30, 10.30, 13.00.
  6. Parafialny Zespół Caritas, dzięki naszej ofiarności, przekazał sześciu rodzinom świąteczne paczki żywnościowe oraz osiem kart zakupowych, z których potrzebujący pomocy będą mogli korzystać do końca roku. Dziękuję wszystkim, którzy włączają się w działalność PZC.
  7. Serdecznie dziękuję wszystkim za modlitwę, gesty życzliwości, a także osobom, które pomimo trudnego czasu, troszczą się również o wsparcie materialne naszej parafii przez składane ofiary oraz wpłaty na konto parafialne.
  8. Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy pomogli przygotować nasz kościół do obchodów Triduum Paschalnego oraz świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Całej Wspólnocie Parafialnej oraz wszystkim Przyjaciołom naszej parafii pragnę życzyć ufności i pokoju w sercu płynących od Zmartwychwstałego Pana, również w tym trudnym czasie epidemii. On jest z nami i nigdy nas nie opuści i nie zawiedzie. Ufajmy Jezusowi z całego serca, bo On pokonał nawet śmierć!

Niech Pan Jezus Zmartwychwstały daje nam siłę do dobrego i świętego życia na ziemi oraz głęboką wiarę w nasze zmartwychwstanie.

ks. Dariusz Cieniewicz