1. Okazja do spowiedzi św. w naszym kościele będzie od poniedziałku do środy, od godz. 17.00 do18.00. W kościele równocześnie może przebywać 5 osób. Można również umówić się na spowiedź świętą indywidualnie poza wyznaczonym czasem.
  2. Okres Komunii św. wielkanocnej trwa do uroczystości Trójcy Przenajświętszej, która w tym roku przypada 7. czerwca.
  3. Pragnę przypomnieć, że liczba uczestników Mszy św. nie może przekraczać 5. osób. Pierwszeństwo mają osoby związane z zamówioną intencją. Wejście do kościoła na Mszę św. odbywa się przez zakrystię.
  4. Zachęcam do modlitwy indywidualnej w naszym kościele, który w ciągu dnia jest otwarty oraz do codziennej modlitwy różańcowej w naszych domach o godz. 20.30 w intencji ustania epidemii, a także chorych, służb medycznych i sanitarnych oraz o nawrócenie i pokój w sercu.
  5. Liturgia Triduum Paschalnego będzie sprawowana bez udziału wiernych, a jedynie z asystą liturgiczną. Wszystkie liturgie Triduum Paschalnego będą sprawowane w naszym kościele o godz. 18.00.
  6. W tym roku nie odbędzie się w kościele poświęcenie pokarmów na stół wielkanocny. Proszę, aby uczynić to w domu przed śniadaniem wielkanocnym (obrzęd błogosławieństwa jest dostępny na stronie internetowej naszej parafii).
  7. Adoracja przy Grobie Pańskim będzie trwała w Wielką Sobotę od godz. 9.00 do godz. 17.30. Będzie mogło w niej uczestniczyć równocześnie 5 osób.
  8. Skarbonki z jałmużną wielkopostną będzie można przynieść do kościoła w Wielką Sobotę, składając je przy ambonie. Można to uczynić również w innym dogodnym terminie.
  9. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze święte będą sprawowane o godz.: 6.00; 10.30; 13.00; 18.00. Natomiast w drugi dzień świąt o godz.: 7.30; 10.30;13.00.
  10. Wszystkie osoby potrzebujące pomocy w nabyciu leków, a także w zakupie żywności proszę o zgłoszenie w zakrystii lub w biurze parafialnym.
  11. Serdecznie dziękuję wszystkim za modlitwę, a także osobom, które pomimo trudnego czasu troszczą się również o wsparcie materialne naszej parafii przez składane ofiary oraz wpłaty na konto parafialne.
  12. Życzę wszystkim, aby Wielki Tydzień przeżywany w trudnym czasie epidemii był dla nas czasem pogłębienia i umocnienia naszej więzi z Chrystusem cierpiącym, a także wzajemnych relacji w duchu Ewangelii.